70. Őszi Aukció
Irányi Iritz Sándor (1890-1975) Máramarosi tájrészlet
178

Irányi Iritz Sándor (1890-1975)

Máramarosi tájrészlet

Olaj, falemez, 59,6 x 68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Irányi Iritz Sándor
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft