65. aukció (2020. december)
Patkó Károly Marcali
78

Patkó Károly (1895-1941)

Marcali, 1932

Akvarell, papír, 50,5x72 cm
Jelezve balra lent: Marcali 1932 II/27 (kétszer)
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft

egykor Paumkirchner Rudolf,
majd Reinhold Hofstätter (Bécs) tulajdonában