29. aukció
Bak Imre (1939-) Március (Kompozíció), 1995
17

Bak Imre (1939-2022)

Március (Kompozíció), 1995

Akril, vászon, 50,5x35,5cm
Jelezve hátoldalon: Március, Bak/ 95
Kikiáltási ár: 480 000 Ft