Kortárs aukció
Swierkiewicz Róbert (1942-) Mardi Gras (Cézanne után szabadon), 1993
50

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Mardi Gras (Cézanne után szabadon), 1993

Olaj, vászon, 140x100 cm
Jelezve jobbra lent: SR, Jelezve balra lent: Mardi Gras, 96 Jelezve hátoldalon: Mardi Gras (Cézanne után szabadon) Swierkiewitz Róbert, 1993. III. Frankfurt
Kikiáltási ár: 600 000 Ft