6. aukció
Varga Vasile (1911-?) Margaréták Van Gogh emlékére
94

Varga Vasile (1911-?)

Margaréták Van Gogh emlékére

Olaj, karton, vászonon, 91x71 cm
Jelezve jobbra fent: Varga
Kikiáltási ár: 220 000 Ft