8. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Margaréták
163

Mattioni Eszter (1902-1993)

Margaréták

Tempera, vászon, 58x48 cm
Jelezve jobbra lent: Mattioni Eszter
Kikiáltási ár: 180 000 Ft