22. aukció
Holló László (1887-1976) Margarétás csendélet, 1964
120

Holló László (1887-1976)

Margarétás csendélet, 1964

Olaj, vászon, 70x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 1964. V. 23.
Kikiáltási ár: 460 000 Ft