19. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Margit-híd, 1920 körül
96

Scheiber Hugó (1873-1950)

Margit-híd, 1920 körül

Olaj, papírlemez, 65,5x93,5 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft