50. Jubileumi Aukció
Mikola András (1884-1970) Margit híd uszályokkal
22

Mikola András (1884-1970)

Margit híd uszályokkal

Olaj, vászon, 55x68,5 cm
Jelezve balra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft