26. aukció
Sváby Lajos (1935-2020) Margitsziget a hídról, 1974
203

Sváby Lajos (1935-2020)

Margitsziget a hídról, 1974

Olaj, vászon, 60x90 cm
Jelezve jobbra lent: Sváby 74 Jelezve hátoldalon: Margitsziget a hídról, Sváby 60x90
Kikiáltási ár: 480 000 Ft