55. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Margitszigeti lóvasút (Ligetben), 1921-1922
169

Boromisza Tibor (1880-1960)

Margitszigeti lóvasút (Ligetben), 1921-1922

Olaj, vászon, 65,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:‣ Boromisza Tibor és Medgyessy Ferenc gyűjteményes kiállítása.Helikon Galéria, Budapest, 1922. október, katalógus: 21. (Margitszigeti lóvasút címmel)
Reprodukálva:‣ Boromisza Tibor 1880-1960.Szerk.: Dr. Török K