56. aukció (2017 október)
Boromisza Tibor (1880-1960) Margitszigeti részlet, 1921-1922
117

Boromisza Tibor (1880-1960)

Margitszigeti részlet, 1921-1922

Olaj, vászon, 95x115 cm
Jelezve hátoldalon: Boromisza T. Valinak emlékül Boromisza
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Proveniencia: Kovács Dezső gyűjteményéből Kiállítva: Boromisza Tibor emlékkiállítás. Miskolci Galéria, Miskolc, 1995. június 10. – szeptember 3. (katalógus: 39. A ligeti őrház címen) Reprodukálva: Jure