26. aukció
Anna Margit (1913-1991) Máriácska, 1970
182

Anna Margit (1913-1991)

Máriácska, 1970

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit Jelezve hátoldalon: Máriácska 1970
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft