38. aukció
Méhes Lóránt (1951- ) Marietta hajnalkával, 2008
65

Méhes Lóránt (1951- )

Marietta hajnalkával, 2008

Olaj, vászon, 120x100 cm
Jelezve hátoldalon: Méhes Lóránt 2008 Zuzu
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft