50. Jubileumi Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Marili örsi erkélyén kinéz, 1952
177

Bernáth Aurél (1895-1982)

Marili örsi erkélyén kinéz, 1952

Olaj, vászon, 48x61 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 1952/19.

PROVENIENCIA:
‣ egykor Dévényi Iván (Esztergom) gyűjteményébenMiháltz