10. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Mártélyi táj, 1920-as évek közepe
179

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mártélyi táj, 1920-as évek közepe

Olaj, vászon, 51x44 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Proveniencia: a tulajdonos családja a művésztől vásárolta.

Kiállítva: Műcsarnok 1959. június, Alföld című kiállítás