39. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Mártélyi táj
169

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mártélyi táj

Olaj, vászon, 73,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft