16. aukció
Zichy Mihály (1827-1906) Másnap
89

Zichy Mihály (1827-1906)

Másnap

Olaj, fa, 25,5x20 cm
Jelezve jobbra fent: Zichy
Kikiáltási ár: 480 000 Ft