20. aukció
Anna Margit (1913-1991) Masnis kislány, 1943
15

Anna Margit (1913-1991)

Masnis kislány, 1943

Akvarell, papír, 26x17 cm
Jelezve jobbra lent: A.M. 943
Kikiáltási ár: 80 000 Ft