2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Fiedler Ferenc (1921-2001) Masque de la forme, 1972
78

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Masque de la forme, 1972

Olaj, vászon, 92x60 cm
Jelezve hátoldalon: F. Fiedler 72, Jelezve vakrámán: Masque de la forme
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft