48. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Maszák Miklós portréja (A művész unokája), 1887
102

Barabás Miklós (1810-1898)

Maszák Miklós portréja (A művész unokája), 1887

Olaj, vászon, 48x36 cm
Jelezve jobbra középen: Barabás M 1887
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 400 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 2383.
•In: Márkosfalvi Barabás Miklós önéletrajza. Szerk.: Bíró Béla, Erdélyi Szépmíves Céh, 1944.