7. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Maszk
80

Hincz Gyula (1904-1986)

Maszk

Olaj, vászon, 51x40 cm
Jelezve jobbra lent: Hincz Gy.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft