44. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Maszkfestők
49

Marosán Gyula (1915-2003)

Maszkfestők

Olaj, vászon, 65x109,5 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft