7. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Matróz, 1947
15

Bálint Endre (1914-1986)

Matróz, 1947

Akvarell, papír, 47x63 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 47 P.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft