28. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Matrózok, 1938
15

Gábor Móric (1889-1987)

Matrózok, 1938

Olaj, vászon, 51x61 cm
Jelezve jobbra fent: Öreg halászok Vollendamban Gábor Móric 1938 VIII., Jelezve hátoldalon: Vollendam 1938 Aug. 23. Gábor M
Kikiáltási ár: 440 000 Ft