2. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Matrózzenekar
1

Pólya Tibor (1886-1937)

Matrózzenekar

Olaj, vászon, 51x59 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 140 000 Ft