5. aukció
Mácsai István, Mátyás-templom, Budapest
146

Mácsai István (1922-2005)

Mátyás-templom

Olaj, vászon, 79 x 59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft