8. aukció
Wahorn András (1953-) Matzaa carving an UFO head, 2001
102

Wahorn András (1953-)

Matzaa carving an UFO head, 2001

Acryl, olaj, kollázs, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra középen: WA 2001 Matzaa carving an UFO head
Kikiáltási ár: 220 000 Ft