14. aukció
Brocky Károly (1807-1855) Medgyasszay István leányai és Medgyasszay István fiai, 1835
41

Brocky Károly (1807-1855)

Medgyasszay István leányai és Medgyasszay István fiai, 1835

Olaj, vászon, 61,5x71,5 cm és 63x72,5 cm
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft