56. aukció (2017 október)
Brocky Károly (1807-1855) Medgyaszai Cornélia arcképe
94

Brocky Károly (1807-1855)

Medgyaszai Cornélia arcképe

Olaj, vászon, 51x41 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
A Magyar Biedermeier kiállítás.
Műcsarnok, Budapest, 1937. november – 1938. január, katalógus: 426.