1. aukció
Bauer, Josef (20. század eleje) Mediterrán csendélet
146

Bauer, Josef (20. század eleje)

Mediterrán csendélet

Olaj, vászon, 80x63,5 cm
Jelezve jobbra lent: Josef Bauer 1866
Kikiáltási ár: 160 000 Ft