31. aukció
Haranglábi Nemes József (1889-1976) Mediterrán kikötő, 1929
19

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Mediterrán kikötő, 1929

Olaj, vászon, 64,5x82 cm
Jelezve jobbra lent: J. de Nemes 1929
Kikiáltási ár: 360 000 Ft