Időzített online grafikai aukció
Fried Pál
49

Fried Pál (1893-1955)

Mediterrán kikötő

Olaj, vászon, 60 x 79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fried Pál
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft