45. aukció
Szantrucsek Jenő 1903-1965 Mediterrán kikötő világítótoronnyal
114

Szantrucsek Jenő 1903-1965

Mediterrán kikötő világítótoronnyal

Olaj, vászon, 55,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Szantrucsek Jenő
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•Ausstellung des ungarischen „Vereines Neuer Künstler”. Künstle rbund Hagen, Bécs, 1929.