54. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Mediterrán táj
112

Emőd Aurél (1897-1958)

Mediterrán táj

Olaj, vászon, 62,5x75 cm
Jelezve balra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft