67. Aukció
Fenyő György (1904-1978) Mediterrán táj
107

Fenyő György (1904-1978)

Mediterrán táj

Olaj, vászon, 69 x 54,5 cm
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft