23. aukció
Podolini-Volkmann Artúr (1891-1943) Mediterrán táj
169

Podolini-Volkmann Artúr (1891-1943)

Mediterrán táj

Olaj, vászon, 24,5x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Podolini
Kikiáltási ár: 150 000 Ft