13. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Mediterrán tengerpart
66

Vass Elemér (1887-1957)

Mediterrán tengerpart

Olaj, fa, 50x65 cm
Jelezve jobbra lent: E. de Vass
Kikiáltási ár: 200 000 Ft