10. aukció
Kövesdy Géza (1887-1950) Mediterrán tengerpart
184

Kövesdy Géza (1887-1950)

Mediterrán tengerpart

Olaj, karton, 24x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kövesdy G.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft