27. aukció
Körmendi Frimm Ervin (1885-1939) Mediterrán város
27

Körmendi Frimm Ervin (1885-1939)

Mediterrán város

Olaj, vászon, 58,5x66,5 cm
Jelezve balra lent: Körmendi Körmendi
Kikiáltási ár: 380 000 Ft