64. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Mediterrán város
183

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Mediterrán város

Olaj, vászon, 40x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: F. Gall
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft