20. aukció
Vén Emil (1902-1984) Mediterrán város
228

Vén Emil (1902-1984)

Mediterrán város

Olaj, vászon, 100x80,5 cm
Jelezve balra lent: Vén
Kikiáltási ár: 480 000 Ft