36. aukció
Kárpáthy Jenő (1870-1950) Mediterrán virágok
14

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Mediterrán virágok

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve balra lent: Kárpáthy Jenő
Kikiáltási ár: 500 000 Ft