3. Grafikai aukció
Rékassy Csaba (1937-1989) Megfigyelő, 1980 körül
19

Rékassy Csaba (1937-1989)

Megfigyelő, 1980 körül

Rézkarc, papír, 31,5 x 47 cm
Jelezve lent: A Megfigyelő 7/50 Rékassy Csaba
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

– A Szölke-Gyűjtemény, MANK Galéria Szentendre, 2020

– Wehner Tibor: A SzölkeGyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 324. oldal