11. aukció
Keserü Ilona (1933-) Megyünk Szentendrére, 1979
151

Keserü Ilona (1933-)

Megyünk Szentendrére, 1979

Olaj, vászon, 180x60 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü, hátoldalán: 1979 Keserü Ilona
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft