Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Mélygarázs, 2003
101

Demény Miklós (1939-2010)

Mélygarázs, 2003

Olaj, farost, 70x70 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 2003