44. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Menaggio
76

Háry Gyula (1864-1946)

Menaggio

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Menaggio Háry Gy.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft