2. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Menaggo-i látkép
53

Háry Gyula (1864-1946)

Menaggo-i látkép

Olaj, vászon, 100x75 cm
Jelezve jobbra lent: Menaggio Háry Gy.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft