25. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Menekülés Egyiptomba, 1930-as évek
32

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Menekülés Egyiptomba, 1930-as évek

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft