58. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Menekülés Egyiptomba
83

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Menekülés Egyiptomba

Olaj, fa, 50x50 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft